04 Ağustos 2015

Avea Fazla Ücretlendirme Yapıyorlar!

Her ay fazla fatura ödüyorum. Avea müşteri hizmetlerini aradığımda eksik bilgi ve yanlış bilgilerle karşılaşmaktayım. Yaklaşık 4 ay önce bu sebeplerden iptal talebi oluşturduğumda düşük ücretli bir pakete ikna edildim fakat hiçbir ay bahsedilen ücreti ödeyemedim. Dakika aşımı internet kullanımı ile ilgili hiçbir bilgilendirme yapılmadan faturam her ay 2.5 katı gelmektedir.

Bu ay için de otomatik ödeme talimatına onay vermediğim halde kaydım açılmış. Aynı şekilde geçirildiğim pakette taahhüt bilgileri verilmediği halde şuan yükümlü olduğumu görüyorum. Tüm aramalarımın dinlenilmesini ve bir türlü sağlanılamayan müşteri memnuniyetinin sağlanmasını talep ediyorum.

Özlem 135 Okunma

Cevaplar

  • Özlem16 Ağustos 2015

    müşteri hizmetleri ile yapmış olduğum tüm gorusmelerde verilen bilgiler farklı, bilgiler yanlış, adaletsiz bir ucretlendirme sozkonusu.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Ağustos 2015

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 07.08.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön