Avea Fazla Ücret Ödetiyor!

Hasan K. |

Ben hemen hemen Fenercell'in bir buçuk senelik kullanıcısıyım, sorunum şu benim kullandığım tarife her yöne 25'lik tarifeydi bundan 3 ay öncesine kadar faturalarım 31 tl geliyordu ben hattımın üzerinden aylık 24 tl taksite eşime Nokia Lumia marka telefon aldım sonraki aylarda faturalarım 69 tl'ye kadar çıktı. Müşteri hizmetlerini aramama rağmen bir türlü ulaşamıyorum, normalde faturam ve telefon taksitimle beraber 55 tl ödemem, gerekirken neden fazla ödüyorum bana açıklama yapacak bir yetkili yok mu.?

Etiketler :

Erişim Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan K.
  26 Ekim
  17:49

  nedeni ise belli bir saatte aranmama ve ben o saatte işimin başnda olğum içintelefona cevap veremiyorum ben aradığımda ise tatmin edici bir cevap alamıyorum

 • 13 Ekim
  13:57

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 10.10.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 10 Ekim
  10:45

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş