03 Mayıs 2013

Avea Fazla Ücret Alıyorlar!

Taahhütlü seç 500 tarifesini üç ay kullandım ve ardından farklı bir operatöre geçtim. üç aylık taahhütten vazgeçme bedeli olarak 15 tl ve 20 tl de normal fatura bedeliyle birlikte 35 tl ödemem gerekirken 61,13 tl fatura muhasebe edilmiş Avea tarafından. bu faturanın meşruiyeti nedir bilgi almak istiyorum.

Ayrıca bu faturayı kesinlikle tüketici mahkemesine taşıyacağımı bilmenizi isterim. Böyle bir şey olamaz. Satarken farklı söylüyorsunuz farklı bir operatöre geçince bambaşka yapıyorsunuz. insanları saf yerine koyamazsınız.İlk faturada da tarifeye geçiş ücreti adı altında 30 tl ek ücret aldınız. Bunları yanınıza kâr bırakmayacağım.

Faruk 12 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Haziran 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 05.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Faruk04 Mayıs 2013

    bu incelemeler de umarım diğer incelemeleriniz gibi 3-5 ay sürmez... özellikle incelemeleri uzatıyorsunuz. çünkü inceleme süresince faturayı yatırmadığım için bir de faiz geliri elde etme gayeniz var. incelenme süresi resmi olarak 15 gündür. 15 gün içerisinde geri dönüş bekleyeceğim. kuruşu kuruşuna iade alacağım paramı hem de sizin yaptığınız gibi gecikme faiziyle birlikte.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön