Avea Fazla Ücret Aldı!

Fahriye A. |

Avea S.E.Ç paketlerinden S.E.Ç 250 paketi satın aldım. Avea'nın sitesinde Avea'lı olduktan sonraki 30 gün içinde paket satın alınmazsa daha sonra satın alınırsa paket ücreti 20 TL olur yazıyor. Annem hattını 22.08.2013 tarihinde satın aldı ve biz bugün yani 03.09.2013'te paket yaptık.
15 TL düşmesi gerekirken bakiyemizden 20 TL eksildi.

Müşteri hizmetlerini aradım ama bir türlü birine bağlanamadım.. Kaç dakikam boşa gitti ama bir işe yaramadı. Geçen hafta kendi hattımla ilgili olarak da Avea müşteri hizmetlerini aramıştım ama aynı şekilde kimseyle görüşemedim. Yani Avea müşteri hizmetlerinden kesinlikle memnun değilim. Ben bugün bakiyemden neden 20 TL düştüğünü öğrenmek istiyorum yeter artık!

Etiketler :

Erişim Paket-Tarife Başvuru Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Eylül
  14:18

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 05.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 03 Eylül
  17:38

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş