Avea Fazla Haksız Yere Ücret Alınması.

Gökçe A. |

Yurtdışına çıkarken paket aldım ve fatura kesim tarihimden 1 gün önce Türkiye'ye geri döndüm. Önümüzdeki fatura Döneminde yurtdışı konuşmalarımı ve paketimi ödedim fakat bir sonraki ay yani dönüşümden 2 ay sonraki faturama hala yurtdışı ücretlerini yansıtıyorlar. Bu nasıl bir şey ben anlayamadım ve ciddi şikayet makamlarına gitmeyi düşünüyorum. Müşteri hizmetlerini Aradım fakat tek söyledikleri "sizi anlıyoruz şikayet kaydınızı açıyoruz" ne dönen var ne ilgilenen!

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Temmuz
  10:15

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 12.07.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 11 Temmuz
  09:38

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş