Hasan Erkan G. Teşekkür Mesajı

yaptığınız yanlisligi kısa zamanda duzelttigi için Avea ya teşekkürler

Avea Fazla Gelen Fatura!

Hasan Erkan G. |

055486953** numaralı Avea hattımı oğluma whops'lu olarak 7/25 yaş arası indirimini kullanarak 23 TL taahhütlü olarak aldım. İlk ay 20 TL gelen fatura ikinci ay 43,75 TL geldi. Avea müşteri hizmetlerini aradığımda işlemimin onaylanmadığı tarafıma iletildi. Onayla ilgili benim suçumun olmadığını söylediğimde tarafıma Malatya Avea bayisinin de söylemediği yılbaşı indirimi yazıp mesaj göndermem gerektiği ve hemen işleminizi onaylıyoruz diyerek sonraki faturalarınız 23 TL gelecek denildi.

Ödemem gereken faturaya hiçbir işlem yapılmıyor. Bu yanlışlığın acilen düzeltilmesini düzeltilmediği takdirde şahsıma ait 3 hattımın kapatılmasını rica ederim.

Etiketler :

Görüşme Fatura Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan Erkan G.
  03 Eylül
  20:58

  yaptığınız yanlisligi kısa zamanda duzelttigi için Avea ya teşekkürler

 • 03 Eylül
  09:57

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 31.08.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 29 Ağustos
  10:18

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş