Avea Fazla Gelen Fatura!

Burhan E. |

Faturasız hattımdan faturalıya geçeli bir ay oldu ve taahhütlü 22 tl ye olduğunu söylediler ve kabul ettim.İnternet paketi de istersem sınırsız 10 tl ye alabileceğimi söylediler kabul etmedim.Daha sonra 2. ayın 7 sinde internet paketi için aradım ve etkinleştirdim ayın 26 sında paketin biteceğini söylediler. 25 sinde aradım ve 3. ay için iptal ettirdim ve telefonumdan hiçbir şekilde veri paketini aktifleştirmedim.Önce ve sonrada ilk faturam 33 tl gelmesi gerekirken 128 tl geldi.Faturamın incelenmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Mart
  13:07

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 06.03.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 06 Mart
  13:26

  Merhaba,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Burhan E.
  05 Mart
  15:47

  saatlerdir mesaj atıyorum aveadan kımse aramadı hizmet neredee???