Avea Fazla Fazla Fatura Gönderdi.

Yakup A. |

12 ay boyunca Avea kullandım memnundum ancak 12 taahhütüm bitince neredeyse hiçbir şey yapmama rağmen 15-20 günlük bir süre zarfında 52 tl fatura gelmiş. Milletin kullanımda zorunluğu olduğu şeyleri yüksek fiyattan vermeye devam edin. Ancak bundan sonra avea kullanımı benim için ve çevremdeki insanlara tavsiyem adına bitmiştir. Ben aranmak istemiyorum faturayı da kuzu kuzu ödeyeceğim merak etmeyin.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yakup A.
  26 Haziran
  18:59

  Bankalar gibi nereden para alsak diye uğraşıyorlar ve başarıyorlar her yerden para almak için kendi firmalarının ismini lekeliyorlar.

 • Yakup A.
  21 Haziran
  04:10

  Çok memnum oldum benden fazla para aldığınız için çözüm falan yok bundan dolayı para aldık dediniz neyden efendim faturalı hattan faturalı hatta geçmişim benmi geçtim arkadaşım 1 yıllık sözleşmem bitti diye GEÇİRDİNİZ hemde fena geçirdiniz.

 • 19 Haziran
  18:31

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 18.06.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Yakup A.
  18 Haziran
  11:10

  Avea ya teşekürler, bitane bayan aradı faturalı kampanyalı hattan normal faturalı hatta geçtiğimden dolayı 25TL ve mesaj ile internet için kullanımı içinde 25TL fatura etmişler ve sadece 5 gün kullandım. TEŞEKÜRLER AVEA, Faturanızıda ödedim bu arada merak etmeyin.

 • 16 Haziran
  12:50

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş