01 Nisan 2015

Avea Fazla Faturalandırma Yapıyor.

İnternet paket aşımı ile ilgili tüm SMS'ler ve uyarılar gelirken, nedense konuşma limit aşımı ile ilgili SMS'ler bana ulaşmadı. Müşteri hizmetleri sistemin SMS attığını söyledi ancak benim telefonuma bu SMS'ler ulaşmamış ve limiti aştığım için yüklü bir fatura geldi. Bana bu SMS'ler ulaşsa sizce neden bu kadar çok konuşmaya devam edeyim, tüm görüşmelerimi inceledim ve limit aşımı sonrası uzun uzun konuşmaya başlamışım.

Limit aşımından haberim olsa keyfe bu kadar uzun görüşmeler yapmazdım. SMS göndermediğiniz halde SMS gönderdik demediniz çok yanlış, size yanlış söyleyecek değilim, konuşma paketimle ilgili hiçbir SMS almadım. Taahhüdüm de bitmiş, en kısa sürede başka operatöre geçiyorum.

Volkan 202 Okunma

Cevaplar

  • Volkan 07 Nisan 2015

    Klasik bir cevap olan biz SMS gönderdik, size ulaşmamış olmaması bizim sorunumuz değil ile konu kapatılmıştır. avea'ya olan düşüncelerim değişmedi.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Nisan 2015

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 02.04.2015 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön