Avea Fazla Faturalandırma Yapıyor.

Volkan Ç. |

İnternet paket aşımı ile ilgili tüm SMS'ler ve uyarılar gelirken, nedense konuşma limit aşımı ile ilgili SMS'ler bana ulaşmadı. Müşteri hizmetleri sistemin SMS attığını söyledi ancak benim telefonuma bu SMS'ler ulaşmamış ve limiti aştığım için yüklü bir fatura geldi. Bana bu SMS'ler ulaşsa sizce neden bu kadar çok konuşmaya devam edeyim, tüm görüşmelerimi inceledim ve limit aşımı sonrası uzun uzun konuşmaya başlamışım.

Limit aşımından haberim olsa keyfe bu kadar uzun görüşmeler yapmazdım. SMS göndermediğiniz halde SMS gönderdik demediniz çok yanlış, size yanlış söyleyecek değilim, konuşma paketimle ilgili hiçbir SMS almadım. Taahhüdüm de bitmiş, en kısa sürede başka operatöre geçiyorum.

Etiketler :

Fatura Gönderimi Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Volkan Ç.
  07 Nisan
  09:51

  Klasik bir cevap olan biz SMS gönderdik, size ulaşmamış olmaması bizim sorunumuz değil ile konu kapatılmıştır. avea\'ya olan düşüncelerim değişmedi.

 • 03 Nisan
  17:23

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 02.04.2015 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 01 Nisan
  12:36

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş