Avea Fazla Fatura Yolluyor.

Tutku Ö. |

Yıllardır Avea kullanıyorum artık tak etti. Normalde ödemem gereken tutar aylık 47.5 tl iken ben her ay en az 65 tl fatura ödüyorum. Bu ay 87 tl fatura geldi. 30 tl internet kullanımı görünüyor ki internet paketsiz 1 gecelik kullanımım olmuştur ve müşteri hizmetlerindeki bey gayet ilgisiz bir şekilde 'o sizin telefonunuzla ilgili bir durum, bizlik bir şey yok' diyor. Ayın 22'sinde zorla yaptırdığım taahhüte rağmen hattımı iptal ettireceğim ve bir daha çevremdekilere bile Avea kullandırmayacağım.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Şubat
  15:23

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 30.01.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 29 Ocak
  16:13

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş