Avea Fazla Fatura Yansıttı!

Ramazan A. |

050755376** nolu avea hat sahibiyim. Nisan ayının 27si itibarı ile avea ile yapmış olduğum taahhüt sona erdi. 1 yıl boyunca cepte bayram tarifesini kullandım. 11 ay boyunca 25 TL civarında fatura ödedim. Son ay yani 12. ayı indirimsiz tarife üzerinden hesaplamışlar. Bana 46 TL civarında fatura geldi. Müşteri hizmetlerini ayın 26 sında aradım dedimki benim taahhütüm bitiyor başka tarifeye geçmek istiyorum fakat faturama abartı bir rakam gelmesin dedim. Onlar sadece 80 kuruş ücretlendirme olacak dediler ve süper 750 tarifesine geçirdiler. Bir de baktım faturam 46 TL geldi. Durumu arayıp anlattım ama dönen olmadı. Lütfen faturamı düzeltsinler.

Etiketler :

Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Haziran
  19:14

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 11.05.2013 tarihinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 06 Mayıs
  10:44

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş