Avea Fazla Fatura Ödettiler.

Oğuzhan M. |

26-29 TL gelen faturamı önce 55 sonra 77 TL'ye çıkarttılar. Müşteri temsilcisi internet ekleyelim 34 TL ödersiniz, indiriminiz var indirim bitince tekrar aranırsınız dedi; ne arayan ne de soran var. 55 TL gelince aradım biraz düşük tarifeyi seçtim, başka temsilci beni başka tarifeye geçirdi o da 77 liralık fatura ödettirdi. Şikayet ettim bir de haklıymış gibi geri aradı.

Etiketler :

Personel Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Temmuz
  15:34

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 11.07.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Oğuzhan M.
  14 Temmuz
  11:44

  Ya çook komiksiniz hala inceleme ayağı yapıyosunuz geçirdiniz faturayı mübarek gün olmasa bensize diyeceğimi bilirimde denmiyo zaten siz çalışansınız sizin patronlarınızın.

 • 10 Temmuz
  10:35

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş