01 Temmuz 2014

Avea Fazla Fatura Kesti!

18 Haziran 2014'te tarifem ile ilgili müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede 14 Aralık 2013 tarihinde yapmış olduğum tarife değişikliğine rağmen hattıma tanımlı biri 14 tl'lik diğeri 12 tl'lik 2 tarifemin iptal edilmediğini, 6 ay boyunca tahsil edildiğini öğrendim.

Müşteri hizmetlerinde bu konuyla ilgili ek bilgi istediğimde 1 gün sonra hata olduğunu bu sebeple 126 tl iade edileceğini öğrendim. Ancak, faturam 59 tl geldi. tekrar çağrı merkeziyle görüştüğümde iadenin 58tl olarak yapıldığını 1tl ödemem gerektiğini öğrendim. 12 tl'lik iade oldu 58 tl. 4 gündür de geri dönüş bekliyorum. 15 yıllık müşterisine 1 TL fatura! 48 saat içinde geri dönüş yapılacak dendi ama 4 gün oldu.

Kıvanç 329 Okunma

Cevaplar

  • Kıvanç 02 Temmuz 2014

    Sayın Yetkili, Konu ile ilgili olarak cep telefonumdan 1 kere aranmış bulunmaktayım. Konu tarafımdan 6-7 aydır fazla tahsil edilen mebla ile ilgili önemli bir konu olmasına rağmen cep telefonumdan 1 kere aranmam sizin için yeterli sanırım. Ancak, çalışan insanlar olduğumuz için elimizde telefonla gezemiyoruz maalesef. 15 yıllık müşteriniz olarak böyle önemli bir konuda tekrar aranmayı beklerdim. Öte yandan, 5 gün önce açtığım dosyamda elektronik posta ile iade tutatının nasıl hesaplandığına dair bilgilendirme yapılmasını istemiştim. aylık 26 tl 7 ay boyunca tahsil edilen meblanın nasıl oluyorda 58 tl iadesi olduğunun hesabını müşteriniz olarak öğrenmek istememe rağmen e-posta olarak herhangi bir geri dönüş yapmamakla birlikte çağrı merkezinizi tekrar aradığımda da bu soruya bir cevap alamamış bulunuyorum. İade tutarının nasıl hesaplandoğını, hesaplama işleminde hangi parametrelerin kullanıldığı bilgisini tarafıma iletilmesi hususunda gereğni rica ederim.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Temmuz 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 02.07.2014 tarihinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön