Avea Fazla Fatura Kesildi!

Ali Osman K. |

10 yıldır Avea faturalı hattı kullanmaktaydım. son iki yıldır ayrılmak istemememe rağmen önüme yıllık tarifedesiniz çıkarsanız 100 küsür lira ceza ödersiniz tehdidiyle karşılaştım neyse ki bu yıl yeni bir tarife sözleşmesi yapmadan çıkayım dedim ancak çıktığım ayın faturası tarifemin 4 katı geldi. mesaj ücreti olarak 29 lirayı saymazsak 3 katı bir fatura ile karşılaştım ,verilen cevap tatmin etmekten öte , bizden ayrılırsanız bizde bunun hesabını sizden sorarız tarzı oldu , benim yapacağım ne bilmiyorum.

Etiketler :

Paket-Tarife Aşımı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Mayıs
  18:04

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 06.04.2013 tarihinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 06 Nisan
  11:30

  Merhaba,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş