Avea Fazla Fatura Gönderdi!

Eralp B. |

Kullandığım tarifeme istinaden faturam fazla geldi. Müşteri temsilcilerini aradığımda limit aşımı yaptığım söylendi. Tarafıma 229 liralık fatura gönderip otomatik ödeme talimatımdan dolayı kredi kartımda fatura bedeli olarak 201 lira çekildi. Bunun yanında müşteri temsilcilerine faturamın incelenmesini talep etmeme karşın siz inceleyin diye bir tabir aldım. Ben inceledim ki fazla geldi faturam denildiğinde geri dönüş yapılmadı. Tarafıma yaptıkları saygısızlıktan dolayı teşekkürü borç biliyorum Avea yetkililerine!

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Aşımı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eralp B.
  29 Eylül
  20:04

  yapılmayan geri dönüşten ötürü asla aveayla bir daha tercih etmem

 • 29 Eylül
  15:03

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 24.09.2013 tarihinde/tarihlerinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Eralp B.
  24 Eylül
  11:34

  aramadığınız halde çünkü telefonum şehir merkezinde çekmeme ihtimali gibi birşey olacağını düşünmüyorum eğer böyle bişey varsa diyecek bişey bulamıyorum size. irtibat numaralarımdan ulaşamadınız diyorsunuz aramayı deneseydiniz muhtemelen ulaşacaktınız

 • 23 Eylül
  10:35

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş