Avea Fazla Fatura Gönderdi.

Uğur T. |

23.08.2015 tarihinde kesilen faturamdan sonrasında herhangi bir içerik servisine aboneliğim olmamasına rağmen Avea müzik servisi başta olmak üzere 4425 7060 gibi servislerden herhangi bir üyeliğimin bulunmamasına rağmen kullanım detaylarında ücretlendirmeler yaşamakta olup,24,5 TL sabit ücretle anlaşmış ve 12 ay güvenerek taahhüt vermiş olduğum ve tarafımca arayanı bil servisi dışında herhangi bir içerik servis aboneliğimin bulunmamasına rağmen son 2 dönemde dahil olmak üzere sürekli fatura artışı yaşamaktayım. Gerekli incelemenin yapılarak konunun ivedi açıklığa kavuşturulmasını ve mağduriyetimin giderilmesini saygılarımla talep ederim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Eylül
  10:15

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 08.09.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 04 Eylül
  09:38

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş