Avea Fazla Fatura Geldi!

Mehmet Ali S. |

Daha önceki yazdığım şikayete istinaden cihaz tarifesine geçirmişlerdi. yani 1000 dk görüşme,1000 sms 2 gb internet. geçtikten sonra benim normal kullandığım dk ve sınırsız bis tarifem otomatikmen devredışı kalmış.yani ne konuşma dk. neden sınırsız bis im kalmamış bende kullanmaya devam ettim.boşluğa düştükten sonraki gelen ücrete itiraz ediyorum.fakat gelen cevap maalesef yardımcı olamıyoruz oldu. yanlış yapılan bir işlemin ceremesini ben çekmek istemiyorum. Son durum budur. Ben bu kadar bilgisiz bir insan değilim int paketi almayacak kadar.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Mayıs
  17:27

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 12.04.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Mehmet Ali S.
  09 Nisan
  17:33

  hala incelemeler devam ediyor galiba, işin içinden çıkılamadı.

 • 06 Nisan
  15:45

  Merhaba,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş