Avea Fazla Fatura Geldi!

Ali A. |

0507 405 **** nolu Avea jet modem kullanmaktayım. 22.07.2013 tarihli faturam 100 TL gelmiştir. Kullanımı sorguladığımda 3.994 gb kullanım gözükmekte lakin firma ile görüştüğümde kota aşımı yaptığım söylenmektedir. Mesaj gönderildiği söylenmiş lakin kontrol ettiğimde böyle bir mesaj görmedim. Tarafımdan haksız yere alınan tutarın iadesini talep ediyorum. Ayrıca firmanın iddia ettiği gibi kota aşımı durumlarında kullanımımım durdurulmasını talep ediyorum.

Etiketler :

Para İadesi Mobil Modem Kota Aşımı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Kasım
  08:51

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 06.08.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Ali A.
  29 Ağustos
  23:46

  sorunum ile ilgili hiçbir sonuç alamadım aksine yine aynı hattıma 35 tl ücret gelmesi gerekirken 65 tl üzerinde ücret geldi ve yine uyarı mesajı almadım.

 • 05 Ağustos
  14:21

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş