Avea Fazla Fatura!

Serkan B. |

2 yıllık Avea Kamu 300 Plus kullanıcısıyım. Hesap kesim tarihim her ayın 22'si. Faturamın ücreti taahhütle birlikte 30 lira. Avea İn Touch cihaz kampanyasından (faturaya ek 15 lira) faydalandığım için her ay sabit 45 lira fatura ödüyorum. Hattım internet kullanımına kapalı. Sms hizmeti de almıyorum. Yani sms hakkım yok.

Son faturam 69.25 TL geldi. Fatura detayında 14. 67 lira GPRS kullanımı yani internet kullanım bedeli, 2. 78 lira yurt içi sms alma bedeli yansıtılmış. Denizbank'tan gelen mesaj ücretiymiş 15 lira olması gereken cihaz kampanyası tutarının da 16.5 lira olduğunu gördüm. Yani 1.5 lira fazladan para kesilmiş. Müşteri hizmetlerinden ikna edici cevap alamadım.

Etiketler :

Cihaz Kampanya İnternet/3G Ücretlendirme SMS Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Kasım
  15:07

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 06.08.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 04 Ağustos
  09:30

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş