Avea Fazla Fatura!

Niyazi N. |

Yaklaşık altı aydır Avea/ Fenercell muhteşem tarife kullanıcısıyım. Aylık tarife tutarım 25 tl dir. Son faturamı görünce büyük bir çok yaşadım. Çünkü faturam 145. 23 tl. geldi. Müşteri hizmetlerini aradım ve nedenini sordum. Neden olarak bana iki neden gösterdiler:

İnternet kullanımı(ben 3 mayıs günü akıllı telefon aldım ve direk müşteri hizmetlerini arayarak internet kullanımını kapattırmak istediğimi belirttim. Müşteri temsilcisi bana bu konuda yardımcı olamayacağını bunun benim telefondan yapmam gerektiğini belirtti. Ben de telefonumdaki mobil veri bağlantısını kapattım. Telefonumla sadece wi-fi üzerinden bağlantı kuruyorum. Ancak aldığım ayrıntılı faturada GPRS kullanım ücretinin oldu)

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Aşımı İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Eylül
  17:53

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 15.06.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.
  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 12 Haziran
  14:37

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş