Avea Fazla Alınan Ücret!

Serhat E. |

Yıllardan beri Avea'nın daimi müşterisiydim. Kontörlü hattımı faturalıya geçirdim ve Bank Asya kartımın bilgilerini verip otomatik ödeme talimatı verdim ancak faturalıya geçtiğim tarihten itibaren faturam Avea tarafından talimat verdiğim bankamdan çekilmedi ve her ay kendim başka banka kartıyla ödememi yaptım.

7.ci ay faturam geldiğinde Avea'nın çekmeyeceğini düşünüp yine kendim yatırdım ve aynı gün Avea da aynı ücreti Bank Asya kartımdan çekmiş. 58 tl lik faturayı hem Avea çekti hem kendim yatırdım. Paramı geri talep etmeme karşın hep karşıma zorluk çıkardılar. Bütün bilgileri evrakları fax yoluyla Avea'ya gönderdim ancak hiçbir sonuç alamadım. Paramın iadesini istiyorum.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Ekim
  09:17

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 21.09.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 20 Eylül
  11:26

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş