Avea Fazla Aldığı Parayı 4 Aydır İade Etmedi!

Hasan G. |

Avea'dan Kanada ve ABD seyahatleri için gitmeden önce paket aldım ama 10 gün sonra bana verdikleri paketlerin hatalı olduğunu söylediler. Bu sürede konuşulan sürelerle ilgili çok güzel fiyat eklediler. 10. günde yeni bir paket verdiler bu pakette Kanada da geçersiz dediler. Sonuçta benden çok yüklü faturalar gönderdiler. İtiraz ettim. Telefon ekstresi gönderdiler. Ekstre de aranan numara 0 olan yerleri aramışım güya.

Sonunda biraz düzeltme yaptılar ama yine de iyi geçirdiler. Kendilerine iade faturası kesmemi istediler. 04.09.2013 tarihinde iade fatura kesmeme rağmen bugün 17.01.2014 ve hala iade gerçekleşmedi. Telefonda görüştüğümüzde her görüştüğüm müşteri temsilcisi bir şey söylüyor.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Personel Para İadesi Yurtdışı Görüşme Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Şubat
  14:12

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 29.01.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Hasan G.
  21 Ocak
  10:03

  Hala beklemedeyiz. Henüz bir çözüm bulmadılar. Sadece cep telefonuma mesaj geliyor o kadar.

 • 17 Ocak
  12:52

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş