Avea Faturayı Şişirmeye Başladı!

Mehmet Ö. |

553254**** numaralı data hattımın son faturası (Kasım) her zamankinden kabarık geldi. Daha önce 15 tl'ye aldığım ek paket 20 lira olmuş eyvallah. Ay içinde 2 defa satın aldım ilkini satın aldığımda hala 15 tl olduğunu sanıyorum.

20 tl olsa bile, "Vergiler Dahil" diye bir şey çıkmış bir de. Neden 20 tl diye yazıyorsunuz o zaman sitede?

Her türlü mağduriyeti Avea'da gördüm. İllallah ettim. Siz her ayın 20 günü kota sorgulatmayın. Bu durumda şikayet bırakınca da 3 ay oradan oraya aktarıp durun. Biz kotayı sorgulayamayınca da fazladan paket alalım. Sonra onun da fiyatında oyun yapın. Bu kez BTK da biter bu iş!

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Web Bilgilendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Aralık
  10:45

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 06.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 05 Aralık
  11:57

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş