Avea Faturayı Şişiriyor!

Ediz Ö. |

Bir ay öncesine kadar kamu mega tarifesine geçtim tarifenin 27 tl olduğunu söylediler. İlk fatura 76 tl geldi. Müşteri hizmetlerini aradım referansla geçtiğim için arkadaşımdan onay mesajının gelmesini beklemem gerektiğini, mesaj gelmeden 4 gün kullandığım için faturanın bu şekilde geldiğini söylediler. Mağduriyetimin bir an önce giderilmesini istiyorum. Avea gibi bir operatöre güvendiğim için pişmanım. Avea'nın müşterilerine vermiş olduğu değer ortada. Bu kadar saçma bir nedenden fatura şişirip kolayca para istemek haksızlık değil mi?

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ediz Ö.
  08 Temmuz
  16:33

  Beş para etmez

 • 06 Temmuz
  14:04

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 06.07.2014 tarihinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Ediz Ö.
  01 Temmuz
  09:19

  eyyyyyyyyyyyyyyyyyy avea inceleme ne zaman

  sonuçlanacakta bana bilgi verilecek

 • 30 Haziran
  16:52

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş