Avea Faturayı Ödediğim Halde Hattımı Kapattı!

Merve S. |

Avea Ağustos ayı faturam olan 83. 25 TL'lik faturayı ödememe rağmen, üstelik gerek banka hesaplarımda, gerek ekstremde gerekse internet dönem içi hesaplarımda bu ödemeyi yapmama rağmen, fatura ödenmediğine dair hattım kapatılmıştır.

Tam 4 kez Avea'yı aradım, 3 kez bankamı aradım ve 2 kez de faks çektim. Yardım edilemedi ve hala yardım edilemedi! Küçük operatörlerin yarattığı büyük sorunlar..

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Borç-Adli-İdari Takip

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Merve S.
  07 Eylül
  13:22

  AVEA HATTIM HALA AÇILMADI... FATURALANDIRMA BÖLÜMÜNDEN VİLDAN HANIMLA GÖRÜŞTÜM, PROVİZYON NUMARASINI VEREYİM TAKİP EDİN DİYORUM, EDEMEYİZ DİYOR, EDEBİLECEĞİNİZİ BİLİYORUM DİYORUM, HAYIR TAKİP EDEMEYİZ DİYOR... KAYMAKAMLIĞA DİLEKÇE VEREREK HUKUKİ İŞLEMLERİ BAŞLATIYORUM P.TESİ GÜNÜ...

 • Merve S.
  05 Eylül
  17:51

  Otomatik ödeme talimatım benim dışımda iptal ediliyor, hattımı gece 12 den beri kullanamıyorum, sisteminizi 10 kez aramışımdır bu şikayetin ardından, üstelik 3 kez ödediğime dair faks gönderdim... artık AVEA operatörünü iptal etmekten başka şans bırakmadınız bana! Hatta sanırım açılmasına dahi gerek kalmayacak, ben böyle rezillik görmedim

 • 05 Eylül
  17:42

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş