Avea Faturayı Artırdı!

Handan Ş. |

Numara taşıma kampanyasından faydalanarak Avea'ya geçtim. Önce 19 TL olan konuşmalarım 40 küsürlere çıktı. Sonra itiraz edince 500 dakikalık konuşmalarım 29 TL'ye düşürüldü. Bugün bana gelen mesajda 107,70 TL fatura rakamını görünce Avea çağrı merkezini arayarak kullanım detayını sordum. Cevap olarak 500 dk paketi, 180 dakika aştığımı (ki bu mümkün değil) ve 78 TL'nin bu aşım ücreti olduğu söylendi. Avea'dan ayrılmak istediğimi beyan edince de taahhütümden dolayı ceza ödemem gerektiğini belirttiler. İnsanları bu şekilde bağlayarak, yeterli açıklama yapılamaması oldukça rahatsız edici bir durum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Aşımı Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Haziran
  15:02

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 19.06.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 19 Haziran
  09:17

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş