Avea Faturaya Yansıtılır Haksız Para!

Kamil A. |

Bilmediğim bir video spor aboneliği başlatılmış ve haberim olmadan internetten yanlışlıkla basmışsınız demek ki gibisinden yetkili kişiyle görüştüm tüm uğraşlarına rağmen beni anlamadılar, benim evet onayı vermediği bir aboneliği kafalarına göre onaylayıp faturama yansıtmışlar derdimi defalarca anlatmama rağmen benim onaylamadığım bir aboneliği onayladım diye gösterip buna karşılık benim faturama 28 TL yansıtıldı.

Sonuç siz internette bir sayfanın üzerine tıklamışsınızdır, bu yüzden onaylandı sayılıyor dendi, benim evet mesaj olmadan ya da kabul ediyorum sözüm olmadan buna nasıl hak sahibiler ki yazık çocuğumun ve ailemin rızkını alıyorlar.

Etiketler :

Habersiz İşlemler İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kamil A.
  14 Ağustos
  11:45

  Beni kimse aramadı telin 7/24 açık mesaj geldi incelemeler başlatıldı die bu da fasa fiso ya bir düşünün her iki tarafta insanız nie insan oğlu insan oğluna buna yapar ki 3 kuruş fazla alayım die cidden yazık ben Avea'dan zerre memnun değilim gerekirsede bundan sonra etrafındakilere ve cevremdekilere tavsiye etmiycem ve asla kullanmamalari içinde elimden geleni yapicam bütün sosyal medyalara yazicam teşekkür ederim.

 • 14 Ağustos
  11:10

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 14.08.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Kamil A.
  13 Ağustos
  11:05

  Bimer'e tüketici haklarına şikayetimi ileteceğim. Gereken ne ise yapıdan Geri dönüş bekliyorum

 • 13 Ağustos
  10:18

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Kamil A.
  12 Ağustos
  21:57

  Ve bunun gibi daha önceden ave ala sorun yaşadım Avea mağazasından faturaya ek telefon aldım yine derdimi kimselere anlatamadım bize satan kişiye defalarca sorduk faturayla telefon ne kdar 80 TL aylık ödemesi dendi faturada telde ödediğim rakam her ay 133 TL ve zorunda kaldım ödemeye cidden dolandiriciymislar