Osman U. Teşekkür Mesajı

şikayetim ile ilgili firma tarafından arandım ve sorunumla hemen ilgilendiler. teşekkürler

Avea Faturaya Uluslararası Dolaşım Ücreti Ekledi.

Osman U. |

505 730 **** numaralı hattımla ilgili yurt dışına çıkmadan önce Avea'yı telefonla arayarak 19 TL 30 dakikalık paket satın aldım. Hattın internet ayarlarını kapattırdım. Bunları yapmaktaki amacım fahiş bir fatura ile karşılaşmamaktı. Fakat Avea yine yaptı yapacağını. 75 civarında gelmesi gereken fatura 117 TL geldi. Faturaya baktığımda yurt dışı dolaşım ücreti adı altında para eklediklerini gördüm. 19 TL'lik paketi almadan önce müşteri hizmetlerine ısrarla telefonda sordum başka bir ücret yansıyacak mı diye. Hayır dediler. Ben böyle yapacaklarını bilseydim TTNET wirofon kullanırdım. Taahhüdüm olmasa yapacağımı biliyordum ama bekliyorum. Haksız kazanç var ortada. Bu firma beni kandırdı.

Etiketler :

Bilgilendirme Yurtdışı Görüşme Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Şubat
  15:12

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 22.01.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Osman U.
  10 Şubat
  17:10

  şikayetim ile ilgili firma tarafından arandım ve sorunumla hemen ilgilendiler. teşekkürler

 • 22 Ocak
  10:47

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş