18 Eylül 2013

Avea Faturaya GPRS Bedeli Yansıttı!

Avea'da kayıtlı olan tüm kamu plus hattıma Ağustos ayında 59 TL Eylül ayında da 150 TL tutarında fatura geldi. Avea'ya telefon ettim bilgi istedim GPRS bedeli dedi. Ama biz Avea'nın hattından hiç internete girmedik. Faturalarımı inceledim geceleri saat 03, 04 civarlarında internet girişleri var.

Bu saatlerde telefonu elimize almadık. Ayrıca 10 yıla yakın zamandır da Avea müşterisiyiz Avea'yı bu tutumundan dolayı şikayet ediyorum. Haksız tahsil ettiği GPRS tutarlarını iade tarafıma iade etmesini istiyorum.

Tc 30 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 19.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Tc21 Eylül 2013

    Avea üyelerinin bu tuzağa düşeceklerini bildikleri için, bilerek önlem almamış. Kullanım belirli tutara ulaşıncaya kadar açık tutuyorlar, daha sonra kapatıyorlar. Diğer GSM şirketleri ise müşterinin isteği ile açıyorlar. Yani bilerek ve isteyerek fırsatçılık var. İyi niyetli değiller. Kazançları fırsatçılık esasına dayanıyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön