12 Mart 2013

Avea Faturaya Fazla Ücret Yansıyor!

AVEA telefonum ile bir saniyede internette 632 MB veri transferi yaptığımı iddia edip tarafıma 80 TL fatura çıkardı. Detaylı fatura incelemesi talep ettim. Fatura Bilgilendirme Servisindeki çalışan ile yaptığım görüşmede, kendisinin faturamı detaylı bir şekilde incelemeden ret cevabı vermeye çalıştığını tespit ettim.

Daha yetkili biri ile görüşmek istememe rağmen görüştürülmedim. Telefonumun bir saniyede nasıl 632 MB veri transferi yapabileceğini sorduğumda "Ben bilemem, bu teknik bir konu" cevabı aldım. "632 MB veri kullanmışsınız, 80 TL lütfen" diyorlar ama "Nasıl yapmışım açıklayın" dediğimde cevap veremiyorlar. Kısaca keşke Vodafone'u bırakıp Avea'ya geçmeseydim.

Süleyman 26 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mart 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 13.03.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Süleyman13 Mart 2013

    13 Mart 2013 tarihinde Avea tarafından şikayetime cevap verildi. Hala bana "Şu dakikada internete bağlanmışsınız, bu yüzden faturanız 80 TL" şeklinde çözüm (!) cevabı veriyorlar. Sorduğum soruya bir türlü cevap alamıyorum. Dahası yaptığım şikayeti, sorduğum soruyu ve faturamı incelemeden cevap vermeye devam ediyorlar.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön