Avea Faturasızdan Faturalıya Geçişte Mağdur Ediyor!

Hakan Ş. |

Avea insanlarla resmen dalga geçiyor. Telefonda size o yok bu yok diyorlar sonra neymiş tarife değişim cezası. Bir şeyler uydurup insanlarda zorla para alıyorlar. İlk fırsatta Avea'yı bırakacağım. Yok cezaydı yok buydu yok şuydu garip faturalandırmalarla pahalıya geliyor.

Daha önceki şikayetimde de faturalıdan faturasıza geçtim 40 tl'lik fatura oldu 80 tl. Şimdi tekrar faturalıya geçeceğim daha ay geçmeden fatura göndermişler 40 tl. Cevabımı en kısa zamanda vereceğim.

Etiketler :

Paket-Tarife Değişikliği Haksız Ücretlendirme Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan Ş.
  15 Eylül
  15:36

  hadi ordan....

 • 11 Mayıs
  13:58

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 06.05.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 06 Mayıs
  08:31

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş