Avea Faturasıza Faturalıdan Geçiş.

Erdinç Ö. |

3 yıl önce Avea'da faturasızdan faturalı hatta 2 yıl taahhütle geçtim. Taahhüt sürem dolduğunda 20 TL gibi ekstra ücret istiyorlar. Neymiş efendim bu TL dakika olarak hediye edilecekmiş. Ben zaten 1000 dakika konuşmalı tarifeye geçeceğim, kimin parasını alıp kime hediye ediyorsunuz. Zaten faturalı kullandığım dönemde 30 TL'lik fatura hep dağ gibi geldi. Böyle şey mi olur, herkes Ali kıran baş kesen olmuş. Bir daha da Avea kullanmayı düşünmüyorum!

Etiketler :

Paket-Tarife Değişikliği Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Eylül
  15:10

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 28.09.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 28 Eylül
  09:42

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş