07 Mayıs 2013

Avea Faturasız Hattımdaki Bakiyeye Ne Olduğu Belli Değil!

554545**** no.'lu faturasız hattımı geçen yıldan beri kullanmıyordum. Hattım kapanmasın diye ara ara yükleme yapıyordum. 1 mayıs itibariyle 20 kuruş bakiyem kaldığını öğrendim. Hiç kullanmadığım halde nasıl Cep TL'min düştüğünü malesef müşteri hizmetlerinden de öğrenemedim. Sadece bilgi verebildikleri devletin aldığı aylık vergi. Fakat son 1 yılın vergilerinin toplamı bile 50 TL olması gereken bakiyemi sıfırlayamaz.

06.05.2013 tarihinde müşteri hizmetleri ile yaptığım ilk görüşmede 2013 ocak ayında nesine.com'dan 50 TL'lik hizmet alımı yaptığımı söylediler. Nesine.com ise telefonumdan herhangi bir alım yapılmadığını beyan etti. Avea, hesabımın tam borç alacak dökümünü de veremiyor?

Cuneyt 31 Okunma

Cevaplar

 • Cuneyt 13 Haziran 2013

  Müşteri hizmetleri ile yapılan görüşme neticesinde tek anladığım dolandırıldığım. Bunun sebebi ise mobil ödeme servisimin açık olmasıdır. Bu servisin açılması ile ilgili hiç bir talimatım olmadı. Faturalı hat kullanıcısı olsam ilk ay faturama yansıyan bedel dolayısı ile daha önce müdahale etme şansım olacaktı. Faturasız hatlarda mobil ödeme bana göre yanlış bir uygulamadır. Bu uygulama açılacaksa bile hat sahibinin bilgilendirilmesi sonrası ancak rızası ile olmalıdır. Bu sebeple mağdur oldum. Bunun dışında bana yapılacak her türlü açıklama boştur, hiç bir anlamı yoktur. Rızam dışında param uçmuş, boşa gitmiştir.

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Haziran 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 15.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Cuneyt 08 Mayıs 2013

  İnceleme sonrasında hattımın ilk açıldığı andan itibaren tarih ve işlem tipi bazında yaptığım yüklemeler (alacak kayıtları) ve harcamalarımın (borç kayıtları) dökümünün tarafıma verilmesini rica ederim.

 • Türk Telekom Temsilcisi08 Mayıs 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön