Avea Faturasız Hatta Geçiş Yapmamak İçin Ellerinden Geleni Yapıyorlar.

Cem B. |

0505***5492 no'lu hat için 4 gün önce eşimin faturalı hattını faturasıza geçirmek için Avea müşteri hizmetlerini aradık. Talebimizi ilettik. Telefondaki hanım sistemlerinin yoğun olduğunu ve cevap vermediğini daha sonra aramamızı söyledi.

Bir gün sonra tekrar aradık bu sefer hooop diye ödenmemiş bir faturamız çıktı piyasaya. Neyse onu da ödedik. Sonra bir sonraki gün tekrar aradık faturayı da ödedik. Yine faturasıza hattımızı taşımıyorlar.

Her aramada işlem baştan başlıyor. Anne kızlık soyadını söyle talebi ilet bekle. 4 gündür bekliyoruz. Faturasıza geçmek bu kadar zor mu? Hattı başka operatöre taşısak bu kadar uzun sürmezdi. Kötü bir müşteri hizmetleri var. İş yaptırmak imkansız.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Ekim
  13:29

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 08.10.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 08 Ekim
  10:58

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş