Avea Faturasız Hatta Geçiş!

Burak E. |

Avea faturalı hat kullanıyorum. 7 Eylül saat 19.44'te Avea faturasıza geçme talebinde bulundum. 12 aylık sözleşmem 9 Eylül saat 23.59da sona eriyor. Bana faturasıza geçme işlemi en fazla 48 saat sürecek dediler ama 51 saat oldu ve sözleşmemin bitmesine 2 saat kaldı. Yeni fatura döneminde faturalı devam etmek istemiyorum. Müşteri hizmetlerine de 15 kez aramama rağmen bağlanamıyorum. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Eylül
  12:16

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 15.09.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 10 Eylül
  09:59

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Burak E.
  10 Eylül
  07:38

  Bugün tekrar aradım ve sonunda açtılar. Bana size 48 saat denmiş ama normalde 15 gün hakkimiz var müşteri memnuniyeti için 48 saat gibi bir sure veriyoruz dediler ve yeni fatura döneminden ücretlendirmeye basladilar, üstelik taahhüdüm bittiği için normal faturamdan yüksek ücretle.