Avea Faturasız Hatta Geçerken İstenen Abartılı Fatura!

Nurcan B. |

Ben yıllardır faturalı hat kullanan Avea'lılardanım; Ancak geçenlerde gelen sürpriz faturayla şok oldum ve daha hesaplı olur diyerek faturasıza geçmeye karar verdim, ancak ne mümkün, faturasıza geçmek isterken bile beni şok eden faturamdan daha kabarık bir fatura çıkardı müşteri hizmetlerindeki arkadaşlar.

Hadi o vergisi, şu bu farkını geçtim, 1 gün bile konuşmadığım halde 1 aylık (40 TL) faturayı da hesaba eklemek ne demek! toplamda 80 TL ödemem gerekiyormuş yani! İnsanları bu şekilde mi abonelikte tutacaklar! Bence sözleşmeye küçücük harflerle yazacaklarına, bunları reklamlarında da söylesinler de başımıza gelecekleri bilelim.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Sorun Çözme/Yönlendirme Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Ekim
  13:41

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 08.07.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Nurcan B.
  09 Temmuz
  17:13

  avea şikayetimle ilgili beni aradı ancak duyduklarım, zaten bana daha önce de söylenen şeylerdi; yani çözüm falan yok. insanlardan hakları olmadıkları halde 1 aylık fazladan fatura kesmeye devam edecekler. hiçbir akla, mantığa sığmayan bu uygulamayı protesto ediyorum ve aveadan ayrılıyorum. geri kalanı da Allah kurtarsın.

 • 06 Temmuz
  17:17

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş