Avea Faturasız Bilgisiz 5 Ay Önce Kapatılmış Hatta İlamsız İcra Takibi!

Murat Koray T. |

Avea ve TTNET kampanyası ile satın aldığım ve 9.ayda kapattırmış olduğum JetModem tarifesine ilişkin tarafıma hiç bir fatura,e-posta,sms vs gelmediği halde ve hattı kapattırırken borç bilgisi tarafıma aktarılmadığı halde 60-70TL için ilamsız(!) icra takibi başlatan AVEA'dan açıklama bekliyorum.

Her türlü reklam,promosyon ve tanıtım için bize ulaşabilirken, bu bilgi neden aktarılmaz, 5 ay önce kapattırdım sandığım hatta ilişkin bilgim olmayan bir faturadan dolayı nasıl ilamsız icra takibi başlatılır? Hadi aramadınız bari bi posta ile bilgi verseydiniz? olmadı barı noterden ihtar çekseydiniz? Üstüne benden avukat masrafı mı isteyeceksiniz 50-60 lira için çok merak ediyorum !!! Yakışmadı Avea!

Etiketler :

Bilgilendirme Borç-Adli-İdari Takip

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat Koray T.
  19 Nisan
  00:56

  elbette paşa paşa ödedik ve kapandı konu... müşteri her zaman haklı mı? ne yazık ki çok eskilerde kalmış bunlar...

 • 14 Mart
  22:09

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 23.02.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 21 Şubat
  18:19

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş