Avea Faturası Çıkmamış Yeni Hattın İptal Edilmesi!

Gokhan G. |

Avea dan 28/03/2013 tarihinde yeni hat aldım. Ayrıca 880 tl ödeyip İphone5 cihaz kampanyasından faydalandım. Fakat yeni hattın daha ilk faturası çıkmadan onayım dışında hattımı iptal edip 1,880 TL fatura çıkardılar. Avea'nın bana gösterdiği gerekçe güvenlik amaçlı iptal edildi diyor. Düzeltilmesi için her gün talep oluşturdum evrak istediler gönderdim 15 gün oldu hala sonuç yok.

Her gün aramama rağmen sadece oyalamak için inceleniyor gibi cevaplar alıyorum fakat Avea hala bir çözüm üretip düzeltme işlemini yapmıyor. Ben biran önce bu yanlışlığın düzeltilmesini talep ediyorum aksi takdirde daha beklemeyip hakkımı yasal yollardan aramak için hukuki işlem başlatacağım.

Etiketler :

Usulsüz Hat İşlemleri Sorun Çözme/Yönlendirme Cihaz Kampanya

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Temmuz
  15:11

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 27.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 21 Mayıs
  10:47

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş