Avea Faturanız Teslim Edilememiştir Mesajları.

Cihan C. |

Düzenli olarak faturasını ödeyen 11 yıllık Avea müşterisi olarak her ay Avea'dan düzenli olarak "Değerli müşterimiz. /. /. Tarihli. TL'lik e-faturanız güvenlik ayarlarınız/gönderi adresinin engellenmesi gibi nedenlerle teslim edilememiştir. Dilerseniz e-faturanızı Online İşlemler üzerinden de görüntüleyebilirsiniz. " şeklinde had bilmezce vakit kaybına sebep veren mesajlar almaktayım. Bıktığımı defalarca müşteri hizmetlerine iletmeme rağmen hiçbir işlem yapılmadı, taahhüdüm bittiği an hattımı iptal ettiriyorum.

Etiketler :

Bilgilendirme Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ekim
  14:53

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 17.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 17 Ekim
  10:20

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş