Avea Faturamın Çok Fazla Gelmesi!

Mustafa B. |

KKTC'ye gitmeden önce Avea Müşteri Hizmetlerini arayıp bu hattımı orada kullanabilir miyim dememe rağmen 10 günde fahiş bir fatura gelmiştir ve KKTC paketi almama rağmen bunun yanı sıra GS mobile vınn paketini de kullanabileceğim söylenmiş olmasına rağmen faturam aynı şekilde çok yüksek gelmiştir.

Etiketler :

Bilgilendirme Yurtdışı Görüşme Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Kasım
  16:28

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 19.08.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Mustafa B.
  06 Eylül
  09:46

  KKTC'ye gitmeden önce Avea Müşteri Hizmetlerini arayıp bu hattımı orada kullanabilir miyim dememe rağmen 10 günde fahiş bir fatura gelmiştir ve KKTC paketi almama rağmen bunun yanı sıra GS mobile #vınn paketini de kullanabileceğim söylenmiş olmasına rağmen faturam aynı şekilde çok yüksek gelmiştir. (hala bir cvp gelmemiştir böle bir kurumsallaşmış şirket olmaz olsun....

 • Mustafa B.
  18 Ağustos
  17:24

  asla ne ben nede arkadaşlarıma ve ailemi aveAyı kulmasına engel olacağıma emin olabilirsiniz...

 • Mustafa B.
  18 Ağustos
  17:20

  kaç kez aramama rağmen hala ne bir çözüm var nede muhatab olucağım kimse var aveaya geçtiğime pişman oldum sayenizde...

 • 16 Ağustos
  15:45

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş