Avea Faturamı Yazarken Fazladan Sıfır Eklemiş!

Sefer Y. |

Avea Fenercell tarifesinden 2 tane hattım var. 21 tl'lik taahhüt süresi dolduktan sonra fatura ücreti 26 tl'ye çıktı. Lakin şubat ayına ait tek bir hattımın faturası tamı tamına 190 tl geldi. Müşteri hizmetleri ne sorarsam önündeki taslağı okuyor ve bana tatminkar bir cevap vermiyorlar.Hesap özeti istediğimde yazan tutar 110 tl geriye kalan tutar ise faturayı aştığım için uygulanan vergiymiş kaba taslak bir hesap yaptığımızda Avea fatura aşımında Devlet (sözde) bende %42-44 oranında vergi alıyormuş. Benim hala aklım almıyor. Bir an önce ya düzeltsinler ya da tatminkar bir cevap versinler.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Mayıs
  14:53

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 17.04.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 16 Nisan
  14:43

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş