Avea Faturamı Otomatik Tahsil Edememiş!

Oğuz K. |

507 652 ****nolu hattıma Ocak 2013 tarihinde otomatik ödeme talimatı vermiştim. Eylül ayındaki faturam tahsil edilemedi ve hattım aramalara kapandı. Müşteri hizmetlerini aradığımda,sistemsel yoğunluktan ötürü(bu geçerli bir açıklama değil) ilgili karttan faturamı tahsil edemediklerini söylediler. Ekim faturama Tek Yönlü Kapanan Hat Açılışı ücreti (3,15 TL) yansıtılmış. Böyle şey olur mu ? Avea'dan kaynaklı otomatik tahsil edememe sorunu bana neden yansıtılır ? Yoğunsa, tekrar dene!

Kredi kartımda limit yetersizliği gibi bir sorun da yok. Günlük kullandığım kart. Hem olsa bile bunun bana bildirilmesi gerekiyor ki böyle bir bildirim de olmadı. Bu ay tekrar aynı sorunu yaşamaktayım..

Etiketler :

Online Fatura Ödeme Haksız Ücretlendirme Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Aralık
  08:46

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 30.10.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 29 Ekim
  13:57

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş