Avea Faturamı Ödediğim Halde Hattımı Aramalara Kapattı!

Ünal D. |

02/09/2013 tarihinde 0544 646 **** nolu hattım ağustos ayı faturamı ödemediğim gerekçesiyle aramalara kapanmıştır, oysaki faturamda kredi kartıma otomatik ödeme talimatı vardır ve ağustos ekstreme baktığımda Avea'nın kartımdan fatura bedelini aldığını görmekteyim.

Avea'yı aradım müşteri temsilcisi ekstremi fax çekmemi fakat hesap özetimde telefon numaramın gözükmesi gerektiğini söyledi, oysaki hesap özetimde telefon numaram değilde Avea iletişim İstanbul adı altında para çekiliyor, telefon numaramın hangi kartı tanımlı olduğu sisteminizde bellidir dememe rağmen ısrarla numaralı hesap özeti istenmiştir. Dünden beri mağdurum bu gidişle bir kaç gün daha sürecek, acil ilgilenmenizi istiyorum.

Etiketler :

Online Fatura Ödeme Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ünal D.
  13 Eylül
  11:22

  sorunum çözüldü çözülmesinede,abartısız hergün en az 5 müşteri temsilcisi ile 5 günden hesaplarsak ve hepsine ayrı ayrı derdimi anlattımı göz önüne alırsak,anlayın avedan neler cektiğimi,sözleşmem bittiğinde hemen başka bir hatta taşıyacağım numaralarımı

 • 10 Eylül
  15:08

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 05.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 03 Eylül
  14:30

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş