09 Kasım 2013

Avea Faturamı Ödediğim Halde Hattımı 2 Gündür Açmıyor!

07.11.2013 tarihinde tüm fatura borcumu ödemiş olmama rağmen yaklaşık 2 gündür hattım dışarı aramalara kapalı. Faturayı ödediğim Avea bayisine toplam 3 sefer gittiğimde sorunun sistemde olduğunu kendilerinin bir şey yapamayacaklarını belirttiler.

444 1 500 Avea müşteri hizmetlerini aradığımda elimdeki faturaları merkezlerine fakslamamı istediler. Şimdi ben elimdeki faturaları da imha ettim yani fakslayabilecek bir şeyim yok. Alt tarafı çok basit olan fatura tahsilatını sistemlerine yansıtamayan ve benden ödendi makbuzunu merkezlerine fakslamamı isteyen Avea merkezinin bu şekildeki iş anlayışından dolayı yaklaşık iki gündür telefonumu kullanamıyorum, mağdurum ve numaramı başka operatöre taşıyacağım.

Rasit 35 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Aralık 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 10.11.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Rasit09 Kasım 2013

    08.11.2013 saat 18:44 te ödenmiş faturayı fatura tahsilatını yaptığım bayi avea merkezine fakslıyor ve ben de avea müşteri hizmetlerini 09.11.2013 13:41'de arıyorum ve tarafıma verilen cevap "Raşit bey, faksınız merkezimize ulaşmış bulunuyor ve önümüzdeki saatlerde telefonunuz dışarı aramalara açılacaktır". Arkadaş 3 gün oldu be 3 koca gün ! faturayı ödememe rağmen telefonumu şu an hala kullanamıyorum. Bu nasıl bir hizmet kalitesi, nasıl bir müşteri memnuniyeti anlayışı... Avea'nın bu kadar ciddiyetsiz çalışmasını ve müşterisiyle dalga geçer gibi takındığı tutumu şiddetle kınıyorum. Mağduriyetim şu an hali hazırda devam ediyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön