Avea Faturamı Hatalı Gönderdi!

Mehmet S. |

Avea Haziran ayı fatura döneminde 544733**** nolu telefon hattıma yaklaşık 50TL dakika aşım ücreti geldi. Telefon arama geçmişini kontrol ettiğimiz zaman herhangi bir aşım bedelinin mümkün olamayacağını tespit ettik. Herhangi bir fatura ihlalinin gündeme gelmediği kanısına net olarak varış bulunduk.
Hatalı faturanın düzeltilip normal tarife ücretinin yansımaması durumunda kurumunuzun gerekli mercilere şikayet edeceğimizi bildiririz.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Ağustos
  17:26

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 04.08.2014 tarihinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 04 Ağustos
  14:18

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş