Avea Faturamı Göndermiyor!

Munevver D. |

Avea'dan kağıt yerine online fatura hizmeti alıyorum. Numaram 0505938****. Haziran dönemi faturam çıkmış ve ödenebilir şeklinde hem bankada hem de avea. com. tr de görünmesine rağmen bir türlü fatura olarak görüntüleyemiyorum.

Avea müşteri hizmetlerini aradım. Fatura istedim, döküm gönderdiler bir de üstüne 1 TL istediler!Gönderdikleri liste de başkaydı. Fatura bedelinden daha düşük bir tutarı gösteren farklı bir listeydi, data ücretleri görünmüyordu.

Avea müşteri hizmetlerini tekrar aradım. Tekrar "fatura"mı istedim, fatura formatında görmek istiyorum diye de belirttim fakat bu sefer de teknik problem var sonra arayın dediler. Avea hiç bir şekilde günümüzün hızlı temposuna ayak uyduramıyor!

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Ekim
  16:25

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 30.06.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri
  Sayın Yetkili,

 • Munevver D.
  28 Haziran
  09:53

  halen bilgi bekliyorum, mailime de gelen fatura olmamış. Bu kadar zor mu bir fatura göndermek !

 • 27 Haziran
  17:58

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş