Avea Faturamdaki Yurt Dışı SMS Ücreti!

Ömer S. |

Ben Avea müşterisiyim. Ben yurt dışına sms göndermediğim halde 2 aydır faturamda yurt dışı sms ücreti gözüküyor. Benim yurt dışı ile işim olmaz. Bu yurt dışı sms ücretinide ilk defa Avea'da görmeye başladım. Bu yanlışın düzeltilmesini ve ödemiş olduğum ve ödeyeceğim yurt dışı sms ücretinin geri iadesini istiyorum.

Etiketler :

SMS Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer S.
  09 Ağustos
  13:21

  Aveanın hiç bir hizmetinden memnun değilim. Tekrar hizmet alacak olsam birdaha teğrcih etmem.Taahhüdüm bulunmasa hemen hat değiştireceğim . Fakat tahhüdüm olduğu için değişiklik yapamıyorum.çevremdeki insanları aveadan vazgeçirmeye çalışıyorum

 • 06 Ağustos
  10:21

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 06.08.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Ömer S.
  01 Ağustos
  19:41

  Her türlü şikayetinizi ve sorununuzu 500 numaralı hattımıza bildirebilirsiniz diyor avea şirketi fakat müşteri temsilcileri yaptırmak istediğimiz işlemi ve şikayetlerimi kayda almıyor

 • Ömer S.
  01 Ağustos
  19:39

  Avea faturamda bu ay 98 tl yurt dışı mesajı yansıtılmış. Bu yansıtılan paranın haksız yere yansıtıldığını düşünüyorum. Bir çok avea aboneside bunlar şikayetçi

 • 01 Ağustos
  12:26

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş