Avea Faturamda İndirim Yapılmıyor!

Şengül Ş. |

Ben uzun zamandır Avea müşterisiyim. tarifem 42 tl den başlamıştı geçen yıl. Bir kaç aydır 55 tl ödemekteymişim.Bana bununla ilgili bilgilendirme yapılmadı. Bu ay ki faturam ise 128. 75 tl geldi. neymiş 154 dk aşmışım ve bundan dolayı 68 tl bana ekstradan fatura yansıtmışlar.

Ben bunu taksitlendirmek istediğimde de ikiye bölebileceklerini ilk taksidi de beş gün sonra ödemem gerektiğini söylediler. Ben ayın 15 inde maaş alıyorum. Ben bu faturanın tekrar incelenip bana bilgilendirme gönderilmediği için de bu hatalarından dolayı faturada indirim talep ediyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Aşımı Görüşme Fatura Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Ağustos
  12:29

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 04.06.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.
  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 31 Mayıs
  14:03

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş