Avea Faturama Yansıyan Haksız Ücret!

Tuncay Y. |

29/09/2015 tarihinde Facebook da icralık araçlar ile ilgili bir linke yanlışlıkla bastım hemen akabinde tarafıma şifre geldi ve bununla giriş yapmamı istedi bende giriş yaptım. Hemen tarafıma Avea mobil ödeme işleminiz başarı ile gerçekleşti deyip hattı ma 56 TL yansıtılmış. Hizmet almadığım hiçbir şeyi kabul etmiyorum en azından bunun ücretli olduğu tarafıma bildirilmesi gerekmez miydi müşteri memnuniyeti açısından acil çözüm lütfen!

Etiketler :

Habersiz İşlemler Haksız Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ekim
  08:38

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 01.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 30 Eylül
  10:58

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş