Avea Faturama Üye Olmadığım Servisin Bedelini Ekledi.

Hasan Uğur T. |

Avea'dan gelen 5698 imüneccim mesajları yüzünden hiç kullanmadığım sizin onayınız ve alakanız olmadığı halde sizi bilerek abone yapıyorlar burası ayrı bir tartışma noktası. İmüneccim servis nedeniyle bugün EGM hattı olan ayda 28 TL gelen faturam 58.5 TL geldi.

Lütfen kullanmadığım ve ne olduğunu bilmediğim için insanları kandırıp paralarını almayın. Paramın aynı şekilde iadesini talep ediyorum. Müşteri hizmetleri ve Avea dahil bu kadar müşteri haklarını savunmaktan uzak, insanları mağdur eden bir yapıya sahip olmasından dolayı üzüntü duyuyorum, sorunumun giderilmesi için artık bir çözüm bekliyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Kasım
  11:11

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 29.10.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 27 Ekim
  09:57

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş